palet çivi palet çivisi tele dizili çiviler burgulu palet çivisi akdeniz çivi tele dizili burgulu palet çivisi

Kıymetli Akdeniz Çivi Dostları , 
 
35 yıl önce başlayan üretim serüvenimiz, her geçen gün kendini geliştiren ve yenileyen bir anlayışla yoluna devam etmektedir. 35 yıl öncesinden bugüne %100 yerli sermaye ve yerli üretimle Türkiye’nin üreten gücüne katkı sunuyor olmak bizim için bir gururdur. 
 
Yola çıktığım günden beri hedefim; Türkiye’den Dünya Pazarına ulaşıp, Türk üretimini kalitesiyle ve güvenirliliğiyle markalaştırmaktı. Akdeniz Çivi olarak yoğunlukta Amerika olmak üzere  31 Ülkeye Çivi İhracatı yapmak bu hedef için sadece başlangıçtır. Kısa sürede pazarda hacmi olan çivi ve vida ürünlerini ithal etmek yerine üreterek  gücümüze güç katmış get more info bulunmaktayız.  Daha güçlü işbirlikteliğine ihtiyacın arttığı bir dünyada, ÜRETEN cephesinde olmak bir başarıdır. Bu başarı sadece benim değil Ülke başarısıdır. TİM’in her yıl düzenlediği ilk 1.000 İhracatcı listesinde yer almak ise bunun bir göstergesidir. Ürün kalitesi ve hizmetinden asla taviz vermeyen bir anlayışla yıllarca hareket ettim. Ticaretin en önemli olgusu olan Güven unsurunu zedeleyecek olan en ufak bir ticari hareketin içinde yer almadım ve almayacağım. İhracatta gösterdiğim ürün titizliği ve kalitesini  ithalatta da, ilk planda tuttum ve şuan kendimizin oluşturduğu markalarla 

Türkiye pazarında yaygın olarak yer almaktayız..

Koçist Orman Ürünleri
palet çivi palet çivisi tele dizili çiviler burgulu palet çivisi akdeniz çivi tele dizili burgulu palet çivisi

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “palet çivi palet çivisi tele dizili çiviler burgulu palet çivisi akdeniz çivi tele dizili burgulu palet çivisi”

Leave a Reply

Gravatar